niedziela, 22 stycznia 2012

RECYKLINGOWE CUDEŃKO DLA LENIWYCH

Tyle się mówi o tym, aby generować jak najmniej śmieci, na przykład przez ich recykling. Wymaga to zawsze nieco zachodu, czasu, pomysłu… generalnie wymaga jakiegoś minimalnego choćby poświęcenia. A więc mam dobrą wiadomość dla leniwych! Oto fantastyczne urządzenie, które nie tylko magazynuje papierowe śmieci, ale kiedy uzbiera się ich wystarczająca ilość, przetwarza je!
Sam, samiuśki wyprodukuje nam ze starych dokumentów kubeł na śmieci… albo dizajnerski stołek… albo fikuśny kosz na prezenty… albo unikalną doniczkę na parapet… co komu w duszy zagra i jaką funkcję nadamy temu tworowi z makulatury, to już zależy od nas.
W domowych warunkach pewnie by się nie sprawdził, ale w firmie, gdzie przemiał papierków jest duży… po kilku tygodniach każdy pracownik będzie mieć swój własny kosz na śmieci. Czekam na wersję do przetwarzania plastiku i szkła. A może takie urządzonko dla ekstremalnych leniwców: wrzuca się wszystko jak leci, a potem tylko naciska guziczek: „buty od Gucci’ego”, „wypasiona karta graficzna”… ehhh… na to chyba jeszcze przyjdzie nam poczekać. Póki co nacieszmy oczy nowiutkim gadżetem do produkcji kubłów na śmieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz