wtorek, 15 maja 2012

BIJĄ REKORD GUINNESSA... PAPIEROWĄ WIKLINĄ!


W dniach 1-3 czerwca 2012r. w Białej Podlaskiej odbędzie się I Festiwal Sztuki Kreatywnego Recyklingu, którego punktem kulminacyjnym będzie bicie rekordu Guinnessa w wyplataniu największego kosza z gazet z recyklingu!  Jeśli lubisz proekologiczne imprezy, papierową wiklinę lub inny przejaw rękodzielnictwa, jeśli masz w domu stertę niepotrzebnych gazet, którymi chętnie się podzielisz lub jeśli po prostu będziesz w tym czasie w Białej Podlaskiej – nie możesz tego przegapić!

W pierwszy weekend czerwca będzie się działo w Białej Podlaskiej! Aby pobić rekord Guinnessa na największą rzeźbę z surowców pochodzących z recyklingu ich kosz musi mieć więcej niż 26,8m długości, 18,4m szerokości oraz 8,66m wysokości. Tyle miała zeszłoroczna rzeźba stworzona w Kuwejcie. Ile gazet będą na to potrzebować? Dużo... Bicie rekordu Guinnessa to jednak jedynie wisienka na bialskopodlaskim torcie!

Będą konkursy z nagrodami, zabawy dla najmłodszych, kursy wyplatania z papierowej wikliny, kiermasz wyrobów rękodzielniczych, koncerty i masa świetnej zabawy. A to wszystko w pysznym ekologicznym sosie!

Ci, którzy chcą wziąć udział w kiermaszu, sponsorzy, ecodesignerzy i wszyscy inni mogą pytać pod numerami telefonów:
600-427-829 – Kasia
798-183-307 – Marcin
Lub pod adresem email: festiwalbp@gmail.com

Więcej informacji: www.papierowawiklina.pl/index.php/o-projekcie

ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz